واحد فضای مجازی آستان مقدس جشنواره مسابقات فضای مجازی عید تا عید را همزمان با ایام نوروز ۱۳۹۸ و سال‌روز ولادت حضرت علی علیه‌السلام برگزار می‌نماید. جشنواره مسابقات فضای مجازی عید تا عید در دو بخش عکس سلفی خانوادگی با موضوع خانواده و زیارت و عکس موبایل با موضوع حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها است.
این جشنواره با توجه به استقبال و درخواست کاربران و علاقه‌مندان، تا نیمه شعبان، سال‌روز ولادت حضرت امام زمان (عج الله) تمدید شد.

? زمان برگزاری: از میلاد حضرت علی علیه السلام تا میلاد حضرت مهدی علیه السلام (۲۹ اسفند تا 1اردیبهشت ۱۳۹۸)


? جوایز قرعه کشی شامل:
۳ کمک هزینه سفر به کربلای معلی؛
۵ کمک هزینه سفر به شهر مشهد مقدس؛
۱۰ کمک هزینه سفر به شهر مقدس قم؛
۲۰ بسته محصولات فرهنگی و متبرکات فاطمی.

? موضوعات و شرایط شرکت در مسابقه:

۱. عکس سلفی خانوادگی: عکس سلفی خانوادگی با موضوع خانواده و زیارت است. در این بخش علاقه‌مندان عکس‌های سلفی خود با خانواده را در هر یک از اماکن مقدسه ائمه اطهار و امامزادگان علیهم السلام در صفحه اینستاگرام شخصی خود با هشتگ #یامعصومه و #عیدتا_عید به اشتراک‌ گذاشته و صفحه آستان مقدس را تگ نمایند. قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان صورت خواهد گرفت.

تذکر: شرکت کنندگان می‌بایست حتما صفحه رسمی آستان مقدس @astanqom در اینستاگرام دنبال (Follow) کرده باشند.

۲.عکس موبایل: عکس موبایل با موضوع حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها است. علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های هنری و جذاب خود را از طریق ادمین شبکه‌های اجتماعی آستان مقدس به آدرس @astanqom (تلگرام، سروش، ایتا و بله) و یا از طریق دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام ارسال نمایند.
تصاویر برگزیده انتخاب و به نام شرکت کننده از صفحه رسمی اینستاگرام منتشر و در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

زمان قرعه کشی: اول رمضان المبارک سال ۱۴۴۰ قمری (۱۳۹۸ خورشیدی).

? اسامی برندگان: از طریق صفحات رسمی آستان مقدس در شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.