زیارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها

زیارت حضرت معصومه علیهاالسلام در کلام ائمه معصومین

سفارش به زیارت بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به‌ویژه سه امام معصوم در منابع مختلفی نقل شده است برای مطالعه می‌توانید روی دکمه زیر کلیک نمایید.

زیارت‌نامه حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام همراه با فایل صوت

خواندن زیارت‌نامه حضرت معصومه (س) در منابع مختلفی سفارش شده است که میتوانید با کلیک روی دکمه زیر متن اصلی (عربی) همراه با ترجمه و فایل صوتی را مشاهده نمایید.

ثبت نام زیارت نیابتی

خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در این حریم پر نور و برکت منتظر نام شما عاشقان هستند تا با زیارت نیابتی، تحت قبه‌ی این آستان فاطمی، آمین گوی دعاهایتان باشند. برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت نام خدمت نیابتی

خادمان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در این حریم پر نور و برکت منتظر نام شما عاشقان هستند تا به نیابت از شما در این حریم کبریایی خدمت کنند ، تحت قبه‌ی این آستان فاطمی، آمین گوی دعاهایتان باشند. برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید.

آداب زیارت حضرت معصومه علیها السلام

انجام زیارت ائمه معصومین آدابی دارد که میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر با این آداب آشنا گردید.

السلام علیک یا فَاطِمَه المَعصومَه (سلام الله علیها)

یَا فَاطِمَهُ اشْفَعِی‏ لِی فِی الْجَنَّهِ

بانوان مکرم مدفون در کنار مرقد حضرت معصومه علیهاالسلام

در کنار مرقد حضرت معصومه علیهاسلام و در جوار آن حضرت، برخی از امامزادگان و همراهان این بانو در سفر قم مدفون هستند. برای مشاهده اسامی این بانوان بزرگوار روی دکمه زیر کلیک نمایید.

زیارت بانوی کرامت، در سیره علما و بزرگان

انس و علاقه علما و بزرگان دین و معرفت به ساحت حضرت معصومه علیهاالسلام و تقیّد به زیارت مداوم و عارفانه آن حضرت از سیره بزرگان است. برای مشاهده سیره بزرگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.